Led Bus Aydınlatma

Gersan Led-Bus Aydınlatma

Led-Bus aydınlatma sistemi, G-Bus otomasyon sistemi ile Led aydınlatma sisteminin birleşimiyle oluşturulmuştur.

Alçak-yüksek tavanlar, sokak, projektör ve ofis aydınlatmalarına kadar çeşitlilik gösteren geniş bir kullanım alanı vardır.

Kullanım alanlarına göre ihtiyaçlara cevap vermek üzere 10W ile 225W arasında değişen güçlerde, 110-145 lm/W değerlerinde çeşitleri mevcuttur.

7-10 yıla kadar garantili sürücü ve 150.000 saat ömür testi özellikli OSRAM LED çipleri ile kaliteli ve ileri teknolojik bir yapıdadır.

Osram Led Teknolojisi ile sözleşmeli olarak yerli üretim yapılmaktadır.

Led-Bus teknolojisi ile enerji verimliliğinde %74 oranına kadar tasarruf sağlar.

Yapısında, güneş enerjisi ve rüzgar gülü destekli enerji kullanım özelliği mevcuttur.

Led-Bus Aydınlatma

Dünya ilerledikçe, yolumuzu aydınlatmak için kullandığımız teknoloji de gelişiyor. Geçmişte karanlıkta görmek için mumlar, kandiller ve hatta gaz lambaları kullanıyorduk. Bugün çok daha verimli ve çok daha güvenli olan ışıklarımız var. Ancak giderek daha popüler hale gelen yeni bir aydınlatma türü var ve o da Led-Bus aydınlatma. LED veya ışık yayan diyot, aydınlatma, ışık üretmek için yarı iletken diyotlar kullanan bir aydınlatma türüdür. Bu diyotlar, geleneksel ampullerden çok daha verimlidir ve aynı zamanda çok daha uzun ömürlüdür. LED ışıklar, çeşitli uygulamalarda kullanılabildikleri için çok daha çok yönlüdür.

Led-Bus Aydınlatma Sistemi, sokakları, otobüs duraklarını, ofisleri ve diğer ortak alanları aydınlatmak için ışık yayan diyotlar (LED’ler) kullanan bir aydınlatma sistemi türüdür. Bu sistemler, akkor ampuller veya flüoresan tüpler gibi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre birçok avantajı nedeniyle giderek daha popüler hale gelmektedir.

LED-Bus Aydınlatma Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Bir LED-Bus Aydınlatma Sistemi kullanmanın aşağıdakiler dahil pek çok faydası vardır:

Enerji Verimliliği: LED’ler diğer aydınlatma türlerine göre çok daha az enerji kullanır, bu nedenle enerji maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı olabilirler.

Uzun Ömürlü: LED’ler diğer ampul türlerinden çok daha uzun süre dayanır, bu nedenle onları eskisi kadar sık ​​değiştirmeniz gerekmez.

Güvenlik: LED’ler çok az ısı üretir, bu nedenle kullanımları daha güvenlidir ve yaz aylarında soğutma maliyetlerinizi artırmazlar.

Azaltılmış Bakım: LED’ler daha uzun süre dayandığından ve daha az enerji kullandığından, sisteminizde daha az bakım yapmanız gerekecek, bu da size zaman ve para kazandırabilir.

İyileştirilmiş Görünürlük: LED’ler, diğer aydınlatma türlerinden daha iyi görünürlük sağlar, böylece otobüs duraklarında ve diğer halka açık alanlarda güvenliği artırmaya yardımcı olabilirler.

Kameralı Sokak Aydınlatma Sistemleri

Kameralı sokak aydınlatma sistemleri, kamu emniyetini ve güvenliğini artırırken aynı zamanda enerji maliyetlerini düşürmenin en verimli ve etkili yollarından biridir. Şehirler ve kasabalar, sokak lambalarına kameralar kurarak gerçek zamanlı olarak aktiviteyi izleyebilir, bu da suça karşı caydırıcılık sağlar ve sakinlerin güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

Faaliyetleri gerçek zamanlı olarak izlemenin yanında, şehirler ve kasabalarda enerji tüketimini azaltmak için bu aydınlatma sistemleri oldukça faydalıdır. Bazı durumlarda, kameralı sokak aydınlatma sistemleri trafik akışını kontrol etmek için bile kullanılabilir, bu da trafik tıkanıklığını daha da azaltır.

Led Bus Aydınlatma görseli

Led Bus Aydınlatma görseli 1

Led Bus Aydınlatma görseli 2

Led Bus Aydınlatma görseli 3

Led Bus Aydınlatma ürünü 1

Led Bus Aydınlatma ürünü 2

Led Bus Aydınlatma ürünü 3