Led-Bus Aydınlatma Sistemleri, G-Bus Otomasyon Sistemi ve Led Aydınlatma Sistemlerinin birleşmesinden meydana gelir.

Alçak-yüksek tavanlar, sokak, projektör ve ofis aydınlatmalarına kadar çeşitlilik gösteren geniş bir kullanım alanı vardır.

Alçak-yüksek tavan, sokak-projektör ve ofis uygulamaları için 10W ile 225W arası güçlerde 110-145lm/W değerlerinde 7-10 yıl garantili sürücüsü ve 150.000 saat ömür testine sahip OSRAM LED çipleri ile GERSAN LED Aydınlatma Ürünleri kaliteli ve teknolojik bir ürün yelpazesine sahiptir.

7-10 yıla kadar garantili sürücü ve 150.000 saat ömür testi özellikli OSRAM LED çipleri ile kaliteli ve ileri teknolojik bir yapıdadır. Osram Led Teknolojisi ile sözleşmeli olarak yerli üretim yapılmaktadır.

%55 Enerji verimliliği sağlayan Gersan Led-Bus Aydınlatma sistemleri sayesinde işletmenizi enerji verimliliği konusunda bir üst lige taşıyın.

LedBusAydinlatma

Kameralı Sokak Aydınlatma Sistemleri

Şimdiye kadar, standart yol aydınlatma armatürleri, sokakları aydınlatma işini hakkıyla yerine getirdiler(!) Ama artık yeni teknoloji sayesinde artan ihtiyaçlar GER-LED serisinde bir arada.

  • Standart 50 cm kauçuk yalıtımlı çıkış kablosu ile bağlantı kolaylığı sağlayan, çok kontaklı, vidasız, lehimsiz, bantsız soket sistemi
  • Ürün gövdesinde, led bölümü, armatürdeki driver bölümünden bağımsızdır. Led Tüp gövde tak-çıkart soket yapısına sahiptir
  • Asimetrik çıkış açılı, ışık geçirgenliğine sahip yüksek performanslı optik lensler
  • Sürücü bölümü gövdeden bağımsız bir bölümden oluşur. Led sürücü tak çıkart soket yapısına sahiptir.
  • Özel dişli mekanizması ile armatür istenilen açı değerlerine göre ayarlanabilir.
  • IP Kamera – 3G Bağlantı – TCP/IP Network – PowerLine Communication On/Off & Dim yapabilme Nem & Isı sensör uygulaması Hareket & Gün ışığı uygulaması Arıza durum okuma – Senaryo Yazabilme

Gersan LED-BUS İç Aydınlatma Sistemleri

Gersan LED-BUS Dış Aydınlatma Sistemleri

Gersan LED-BUS UV Led Teknolojiler

G-Bus Otomasyon Sistemi

Busbar sistemine bağlı tüm yüklerin elektrik hattı kullanılarak kontrolüne imkan veren Akıllı BUSBAR Teknolojisidir

Kalite Belgelerimiz

Adres

Odunluk Mh. İbrahim İşsevenler Cd. No:12 16110 Nilüfer / Bursa

Telefon

+90 (224) 441 22 26

E-posta

gersan@rume.com.tr